FraMat napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Pawełek to jakiś żart. Nieśmieszny w dodatku. On tylko wtedy w miarę dobrze grał, kiedy występował przeciwko Wiśle. W dodatku powinien składać już do ZUS wniosek o emeryturę
|
Właśnie nie ... Pawełek bronił dobrze kiedy odszedł z klubu trener Kaźmierczak, a przyszedł po nim ten z zarzutami o korupcję (niestety nie pamiętam nazwiska) ale po jego odejściu Pareiko obniżył loty.