Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11982
Stary 08.06.2017, 18:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
...oraz Brleki czy Lewandowscy?
...a także Żurawski, Uche itd, itp. Ogólnie Marcelo fajny chłopak, ale tutaj trochę pojechał, bo to, że on nie miał problemów z aklimatyzacją nie znaczy, że inny bardzo dobry piłkarz nie będzie ich miał. To jest sprawa indywidualna.
Odpowiedz cytując