MaLk napisał(a):

...oraz Brleki czy Lewandowscy?
|
...a także Żurawski, Uche itd, itp. Ogólnie Marcelo fajny chłopak, ale tutaj trochę pojechał, bo to, że on nie miał problemów z aklimatyzacją nie znaczy, że inny bardzo dobry piłkarz nie będzie ich miał. To jest sprawa indywidualna.