szprotson napisał(a):

Bilu spoko chłop
nic po za tym 
Nie no, trzeba mu oddac ze ostatnio strzełił nie do wiary w okienko, i w ogole mial super runde dodatkową, ale szanujmy się. W niektorych meczach na poczatku sezonu to on pilki nie dotykał podczas meczu. Wrocławska wersja Pawła Brożka. Oczywiscie tyle razy slabszy ile mistrzostw dzieli kluby.
Ze Sląska to Celeban ...i dlugo dlugo nic. No oprocz Chrapka, ale jego jeszcze w Wks-ie nie ma
|
I najpewniej Kądziora, któremu najbliżej do slaska. Szkoda, ze mocniej się nim Wisła nie zainteresowała... Staty ma więcej niz dobrze. A podobno i bardziej 'ambitny' niz zeszłoroczna gwiazda z Płocka.