konvict1993 napisał(a):

Też się nad tym zastanawiam, ale jakoś nie mam pewności że jest lepszy od Zachary.
Chociaż z drugiej strony w Rumunii grał nieźle, na Litwie zamiatał jak nikt..
|
Bilu spoko chłop
nic po za tym
Nie no, trzeba mu oddac ze ostatnio strzełił nie do wiary w okienko, i w ogole mial super runde dodatkową, ale szanujmy się. W niektorych meczach na poczatku sezonu to on pilki nie dotykał podczas meczu. Wrocławska wersja Pawła Brożka. Oczywiscie tyle razy slabszy ile mistrzostw dzieli kluby.
Ze Sląska to Celeban ...i dlugo dlugo nic. No oprocz Chrapka, ale jego jeszcze w Wks-ie nie ma