Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
Od: 09.2016
Offline
#
20059
08.06.2017, 16:49
brylant17
napisał(a):
Może by tak Blińskiego podpisać ? może te 10 goli strzeli....
Też się nad tym zastanawiam, ale jakoś nie mam pewności że jest lepszy od Zachary.
Chociaż z drugiej strony w Rumunii grał nieźle, na Litwie zamiatał jak nikt..
konvict1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konvict1993
Znajdź inne posty napisane przez konvict1993