Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 08.06.2017, 15:29
Poczułem się jak w dziale science-fiction, ale co tam...

Problemem jest to, że na klubie piłkarskim się w zasadzie nie zarabia. Oczywiście są wyjątki, ale - jak sama nazwa wskazuje - są wyjątkowe. De facto nie ma czegoś takiego, jak "inwestycja w piłkę", jest zabawa, sponsoring, promocja, czasem menedżerka czy obrót akcjami, ale na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy potraktowali klub piłkarski jako inwestycję finansową, która w dłuższym okresie przyniosła jakiś zwrot.
Odpowiedz cytując