|
Ja pamiętam jak pluliście na Brleka, że już lepszy Popović, bo tyle nie traci, a teraz jest ostatnim piłkarze, którego odejścia byście chcieli. W czym Videmont jest gorszy od Małeckiego w obecnej formie? Przecież nic pozytywnego do gry Patryk nie wnosi. Przyjmując, że Bartosz i Videmont są na identycznym poziomie (teoretycznie), to zawsze Bartosz będzie miał miejsce w składzie, bo jest wychowankiem i całe życie spędził w tym klubie. Ja tam wierze w Hugo.
|