szprotson napisał(a):

serio ma az takie statystyki ? szok
a w czym jest dobry ?
dla mnie sygnał jest jasny jak na pomoc wchodzi Bartosz a nie byly playmaker z Ligue 2.
co w nim złego?Wg. mnie złe jest to ze ma jeszcze rok umowy.
|
Przegrywa rowylizacje z Bartoszem to fakt. Ale zarzuciles "Sprowadzanie takich Videmontow" wiec chcialem jedynie zwrocic uwage, ze do skladu trzeba sprowadzac zawodnikow do pierwszej jedenastki ale rowniez takich do rywalizacji.
Boguski ostatnio gra niezle, Bartosz tez jak wchodzi to cos daje wiec ewidentnie rywalizacja jest i motywuje.