1a. mogliby dorzucić piwo i kiełbaskę do każdego meczu w gratisie

1b. Napisałem że w pierwszym okresie ceny mogły być niższe i z czasem rosnąć.
Tak aby ludzie już od dziś zaczęli odnowienia/zakupy.
Przy cenie 400 zł na karnet daje nam 33 zł na miesiąc. Patrząc że 3 msc nie meczów daje nam 44 zł za dwa mecze w miesiącu. Czyli mecz za 22 zł. Oferta jest OK. Jednak wracam do pkt. 1