|
Mam nadzieję, że Pawełek to jakiś żart. Nieśmieszny w dodatku. On tylko wtedy w miarę dobrze grał, kiedy występował przeciwko Wiśle. W dodatku powinien składać już do ZUS wniosek o emeryturę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|