|
Oby z Mario była plotka bo wtedy nie zrozumiem wywalenia Buchala i Miśka.
Trio Pawełek, Buchalik, Miśkiewicz przeciez to najlepsze trio ever.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.06.2017 o godz. 12:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|