Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 08.06.2017, 12:03
Wiadomo, że na takie pieniądze w PL warunkach nie ma szans. Najpierw liga musiałaby bardzo mocno pójść do przodu.
Zastanawia mnie co innego. Mianowicie przy tak dużym potencjale Wisły (kibice, historia, marka, stadion, baza) zainteresowania ze strony inwestorów, nawet na tym realnym w Polsce poziomie, jest bardzo niskie (praktycznie go nie ma).
Odpowiedz cytując