Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2041
Stary 08.06.2017, 12:03
A czemu te 50 baniek dla Wisły akurat? A czemu nie do Zabrza? albo Szczecina? lub Wrocławia? Nagłe pojawienie się 50 baniek można porównać do wygrania w lottka.
Odpowiedz cytując