Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2040
Stary 08.06.2017, 11:57
Jedyną opcją, która przyszłaby do Wisły, spłaciła wszystkie należności i kopsnęła ekstra 50 baniek eurasków na rozruch to jakiś Arab z dużym defektem intelektualnym, któremu przyśniło się, że robi w Polsce klub wygrywający LM.
Odpowiedz cytując