Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
opolan
Member
Od: 07.2006
Offline
#
78002
08.06.2017, 11:17
Jeżeli Junco ma sprowadzać swoich rodaków podobnych umiejętnościami do dwóch już grających u nas z możliwością jeszcze zarobienia na nich to nie mam nic przeciwko temu.
opolan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do opolan
Znajdź inne posty napisane przez opolan