Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2037
Stary 08.06.2017, 11:15
kristos napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, dotąd dopóki TS będzie właścicielem klubu będzie " dziadowanie".
Mam potrzebny jest właściciel z konkretną gotówką. Ktoś co spłaciłby stare zobowiązania i położył na stole 50 mil euro do budżetu.
Czy to jest możliwe ?
Moim zdaniem, tak.
Haha, tyle to Cupial wydał przez 19 lat. Jeśli jednak mówisz, że to możliwe, to niech tak będzie
Odpowiedz cytując