kristos napisał(a):

Moim zdaniem, dotąd dopóki TS będzie właścicielem klubu będzie " dziadowanie".
Mam potrzebny jest właściciel z konkretną gotówką. Ktoś co spłaciłby stare zobowiązania i położył na stole 50 mil euro do budżetu.
Czy to jest możliwe ?
Moim zdaniem, tak.
|
Haha, tyle to Cupial wydał przez 19 lat. Jeśli jednak mówisz, że to możliwe, to niech tak będzie
