|
Moim zdaniem, dotąd dopóki TS będzie właścicielem klubu będzie " dziadowanie".
Mam potrzebny jest właściciel z konkretną gotówką. Ktoś co spłaciłby stare zobowiązania i położył na stole 50 mil euro do budżetu.
Czy to jest możliwe ?
Moim zdaniem, tak.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|