tomasz_19 napisał(a):

szprotson
sory, ale sprawami transferowymi od jakiegoś czasu zarządza Junco i jestem spokojny o to, że mamy jakiegoś bramkarza w zanadrzu...
minęły na szczęście czasy Jacka B. czy Zdzisława K.
|
Junco robił wszystkie transfery w poprzedniej rundzie ?