|
On pieprzy w zależności jak zawieje, Wisła hiszpańska, więc pewnie szukają w Hiszpanii, Załuska w Pogoni? Więc pewnie oprócz długości kontraktu oferowali znacznie mniejsze pieniądze w Wiśle (przeczytał wcześniej o zaległościach). On żadnego dobrego info na temat Wisły nie ma.
|