Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77998
Stary 08.06.2017, 10:50
On pieprzy w zależności jak zawieje, Wisła hiszpańska, więc pewnie szukają w Hiszpanii, Załuska w Pogoni? Więc pewnie oprócz długości kontraktu oferowali znacznie mniejsze pieniądze w Wiśle (przeczytał wcześniej o zaległościach). On żadnego dobrego info na temat Wisły nie ma.
Odpowiedz cytując