|
I też nie oszukujmy się, że przychodzą, aby zostać tu na stałe. ESA to na pewno lepsze okno wystawowe niż III liga hiszpańska. Wtedy możesz nawet przymknąć oko na brak terminowości wypłat, bo i tak ci się to opłaci w przypadku transferu do silniejszej ligi.
|