Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 08.06.2017, 10:17
I też nie oszukujmy się, że przychodzą, aby zostać tu na stałe. ESA to na pewno lepsze okno wystawowe niż III liga hiszpańska. Wtedy możesz nawet przymknąć oko na brak terminowości wypłat, bo i tak ci się to opłaci w przypadku transferu do silniejszej ligi.
Odpowiedz cytując