szprotson napisał(a):

ale on jest obronca
p.s. i na obrone ciekawy pomysł, ale mamy Cywke i tego na B
ciekawe jaki bramkarz nas wzmocni
|
Ty to jednak jesteś typ, nawet nie wiesz kogo mamy w drużynie....Bartosz i Bartkowski.Olkowski może grać jako PO i PP
Dobra
szprotson cofam słowa
