AYALA napisał(a):

ale on jest obronca
p.s. i na obrone ciekawy pomysł, ale mamy Cywke i tego na B
ciekawe jaki bramkarz nas wzmocni
E:brylant- wiadomka ze chodzilo mi o Bartkowiaka/Bartkowskiego

a nie o Bartosz bo Jakub to bedzie pomocnikiem a nie defensorem.
Owszem ze Olkowski moze grac na PP - ale to jest granie w razie WU. Takim w razie WU Mały moze grać na lewej obronie a Zdenek na def. pom