Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20052
Stary 08.06.2017, 08:31
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Olkowski wraca do ekstraklasy http://www.transfering.pl/aktualnosc...do-ekstraklasy na prawa pomoc byłby jak znalazł
ale on jest obronca

p.s. i na obrone ciekawy pomysł, ale mamy Cywke i tego na B
ciekawe jaki bramkarz nas wzmocni

E:brylant- wiadomka ze chodzilo mi o Bartkowiaka/Bartkowskiego a nie o Bartosz bo Jakub to bedzie pomocnikiem a nie defensorem.
Owszem ze Olkowski moze grac na PP - ale to jest granie w razie WU. Takim w razie WU Mały moze grać na lewej obronie a Zdenek na def. pom
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.06.2017 o godz. 11:24.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując