Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
77991
08.06.2017, 00:10
Davss875
napisał(a):
Mateusz Zając przecież wraca też z wypożyczenia. Czemu nie dać jemu szansy? Na ławce Chorążka.
Może dlatego, że na wypożyczeniu w niższej lidze nie występował w ogóle i jest po prostu słaby? Bramkarz jest dogadany już.
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak