Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77990
Stary 07.06.2017, 23:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
moze nie wychowanek, ale za czasow chyba Skorzy wpuscilismy mlody talent na bramke, bodajze Jarosinski czy cos tego typu. Wyłapał 4 gole i tyle po nim było.
No Jarosinski przyszedł do nas zimą 2007, pamiętam nawet oburzenie, że po co nam wtedy akurat był bramkarz. A mecz o którym wspominasz nie był za czasów Skorży, ale przeciw Groclinowi Skorży.
Odpowiedz cytując