bridgeburner napisał(a):

Mnie tam strata Załuski w ogole nie wzrusza
Ot solidny bramkarz, zadnego spektakularnego meczu w jego wykonaniu sobie nie przypominam, za to kilka powazniejszych bledow, szczegolnie przy wyjsciach do pilki juz tak
Szkoda tylko ze w ostatnich 2-3 meczach jakiegos młodego nie ogrywali
|
Ja sobie tez nie przypominam spektakularnego wystepu Cierzniaka a takie placze byly jak odchodzil. Kazdego bramkarza da sie zastapic a juz nawet jednego mamy na oku