|
Jeśli odejdzie Zaluska to pewnie zostanie Miśkiewicz lub Buchalik, a na ławce Chorażka/Zając. Ogólnie nie liczyłbym ma jakieś większe transfery.
Bramka: j.w. Jeśli odejdzie Załuska, pewnie zostanie Misiek lub Buchalik. Jeśli nie będą oni zainteresowani pozostaniem u nas, pewnie przyjdzie ktoś z zagranicy z kartą w ręce typu Rodic czy Polacek. Albo Pawełek.
Obrona: przychodzi Arsenić, pewnie przedłużymy kontrakt z Urygą. Jeśli odejdzie Sadlok to pewnie podpiszemy kogoś bez kontraktu. Wraca Żemlo więc pewnie będzie oszczędnościową opcją na środek obrony. Zobaczymy co ze Spiciciem, na ławkę jestem za.
Pomoc: trzeba sprzedać Mączyńskiego. Miewał dobre mecze, ale Krzysiek lepiej wyglądał ostatnio w kadrze niż w Wiśle. Na jego miejsce trzeba poszukać kogoś o podobnych umiejętnościach, co jest do zrobienia w sensownych pieniądzach. Przydałby sie ktoś na skrzydło, ktoś kto posadzi Boguskiego na ławce. Na kolumbijczyków niezbyt liczę. Trzeba zobaczyć ich podczas obozu i potem ewentualnie skrócić wypozyczenie i trochę zaoszczędzić na ich pensjach. Czuję, że Kiko nie ma zaufania do Valencii. Przydałby się jeszcze ktoś na pozycję 6, ale przy naszych finansach raczej nie ma co liczyć na dwa transfery do drugiej linii.
Atak: Jest Brożek, wróci Drzazga, zostanie ktoś z pary Ondrasek/Zachara.
Oprócz Arsenicia powinniśmy być gotowi, że zasilają nas 1-2 zawodnicy. Odejdą pewnie Załuska, Mączyński, Sadlok.
Nie liczę, że następny sezon będzie lepszy od tego. Powtórka 6 miejsca będzie dobrym wynikiem.
|