Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77983
Stary 07.06.2017, 21:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
moze nie wychowanek, ale za czasow chyba Skorzy wpuscilismy mlody talent na bramke, bodajze Jarosinski czy cos tego typu. Wyłapał 4 gole i tyle po nim było

Buchalika i Miska trzeba sie pozbyc chocby bronic miał Ondrasek.
A racja, był taki... Wiesz, też nie jestem fanem zasady "skoro wychowanek to niech gra, nieważne jak", ale szansę dać można. Zwłaszcza że gdzieniegdzie da się słyszeć, że ci młodzi bramkarze u nas coś potrafią teraz jednak.

Z tym drugim się w 100% zgadzam. Tak samo Załuski mi nie szkoda - ot trzej bramkarze w przedziale mierny-niezły (zależnie od formy/dnia), z medianą przemawiającą najbardziej za Załuską.
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.06.2017 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując