pozowski napisał(a):

|
Mnie zastanawia dlaczego Wisła po przejęciu przez TS podpisuje tylko kontrakty krótkoterminowe max półtoraroczne. Wynika to z braku zaufania do formy zawodników, ryzyka niewypłacalności i w konsekwencji wypowiedzenia umowy przez piłkarza czy ewentualne przejęcie Wisły?
|
Najprawdopodobniej to drugie.
Załusce współczuję głupoty jeśli to się rzeczywiście rozkłada o długość umowy. Piłkarsko koło Cierzniaka nawet nie stał, jakoś nie boję się, ze zostaniemy z młodzieżą, a może i w tej sytuacji któryś z ławkowych dostanie jednak propozycję.
Edit do postu Szprotsona: naprawdę zastanawia mnie hejt w stosunku do Miśkiewicza - wiadomo, że facet nie jest wybitny, ale pokazał swego czasu, że coś jednak potrafi (powołanie do kadry przez Nawałkę), poza tym to sympatyk i wychowanek, możliwe, że na chwilę obecną zgodziłby się zostać za niską umowę. Budżet nie jest z gumy.
Jebanie w parodystę Buchalika wziętego nie wiadomo skąd zrozumiem, ale w obecnej sytuacji Wisły ataki na Miśkiewicza jednak dziwią.