Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77981
Stary 07.06.2017, 21:14
pozowski napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia dlaczego Wisła po przejęciu przez TS podpisuje tylko kontrakty krótkoterminowe max półtoraroczne. Wynika to z braku zaufania do formy zawodników, ryzyka niewypłacalności i w konsekwencji wypowiedzenia umowy przez piłkarza czy ewentualne przejęcie Wisły?
Najprawdopodobniej to drugie.

Załusce współczuję głupoty jeśli to się rzeczywiście rozkłada o długość umowy. Piłkarsko koło Cierzniaka nawet nie stał, jakoś nie boję się, ze zostaniemy z młodzieżą, a może i w tej sytuacji któryś z ławkowych dostanie jednak propozycję.

Edit do postu Szprotsona: naprawdę zastanawia mnie hejt w stosunku do Miśkiewicza -“ wiadomo, że facet nie jest wybitny, ale pokazał swego czasu, że coś jednak potrafi (powołanie do kadry przez Nawałkę), poza tym to sympatyk i wychowanek, możliwe, że na chwilę obecną zgodziłby się zostać za niską umowę. Budżet nie jest z gumy.
Jebanie w parodystę Buchalika wziętego nie wiadomo skąd zrozumiem, ale w obecnej sytuacji Wisły ataki na Miśkiewicza jednak dziwią.
Ostatnio edytowane przez d : 07.06.2017 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując