Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77980
Stary 07.06.2017, 21:07
Mnie zastanawia dlaczego Wisła po przejęciu przez TS podpisuje tylko kontrakty krótkoterminowe max półtoraroczne. Wynika to z braku zaufania do formy zawodników, ryzyka niewypłacalności i w konsekwencji wypowiedzenia umowy przez piłkarza czy ewentualne przejęcie Wisły?
Odpowiedz cytując