|
Mnie zastanawia dlaczego Wisła po przejęciu przez TS podpisuje tylko kontrakty krótkoterminowe max półtoraroczne. Wynika to z braku zaufania do formy zawodników, ryzyka niewypłacalności i w konsekwencji wypowiedzenia umowy przez piłkarza czy ewentualne przejęcie Wisły?
|