Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 07.06.2017, 20:25
Te 3 miesiące to jest nic w biznesie. Sam swojego czasu miałem płynność do 2-3 miesięcy, momentami bywało nieprzyjemnie (jak się któryś dostawca przypiął mocniej o to), ale to żadna tragedia. Wiadomo, że w klubie to wygląda inaczej, bo główne obciążenie to pracownicy nie towar, a wiadomo jak to piłkarzyki mogą strzelać foszki, ale u nas tego problemu raczej nie ma.

Generalnie tylko gównoburza w szklance wody, żeby narobić szumu i wyłapać trochę kliknięć.

Jest chujowo ale stabilnie i tego się trzymajmy. Za rok może będzie stabilnie bez chujowo Czyli całkiem jak u mnie obecnie. Czego naszej Wisełce z całego serca życzę

A w tabeli walczymy o puchary! Skoro jakieś Jagiellonie czy inne Piasty mogą, to dlaczego niby nie my? Trzeba mierzyć wysoko, jeśli chce się coś osiągnąć. Najwyżej trochę poboli dupa jak się nie uda. Proza życia
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.06.2017 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując