Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 07.06.2017, 19:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Skoro piszesz ze są zaległości ale nie takie jak jakies tam media wypisują, to weź nas oświeć i napisz wzgledem kogo jak duze sa zobowiązania.

Opierasz sie tylko i wylacznie na tym co jest w mediach. A one nie zawsze mówią prawde ...(Np. Załuska i kilku innych)
Przecież fakt, że mamy z piłkarzami uregulowane wypłaty za luty potwierdził nawet rzecznik prasowy. Reszta to moje domysły i tak zresztą skonstruowałem mojego posta.

A co do Załuski to tak, opieram się na mediach. A na czym mam opierać spekulacje? Na wróżeniu z fusów? Klub tego oficjalnie nie poda do wiadomości.

Na ten moment nasi główni piłkarze przedłużają kontrakty i to o czymś świadczy. A Załuski będzie szkoda, ale nie jest on ostatnim bramkarzem na tej planecie.
Odpowiedz cytując