szprotson napisał(a):

Skoro piszesz ze są zaległości ale nie takie jak jakies tam media wypisują, to weź nas oświeć i napisz wzgledem kogo jak duze sa zobowiązania.
Opierasz sie tylko i wylacznie na tym co jest w mediach. A one nie zawsze mówią prawde ...(Np. Załuska i kilku innych)
|
Przecież fakt, że mamy z piłkarzami uregulowane wypłaty za luty potwierdził nawet rzecznik prasowy. Reszta to moje domysły i tak zresztą skonstruowałem mojego posta.
A co do Załuski to tak, opieram się na mediach. A na czym mam opierać spekulacje? Na wróżeniu z fusów? Klub tego oficjalnie nie poda do wiadomości.
Na ten moment nasi główni piłkarze przedłużają kontrakty i to o czymś świadczy. A Załuski będzie szkoda, ale nie jest on ostatnim bramkarzem na tej planecie.