siara napisał(a):

Miałem okazję grać przeciwko nie mu w meczu rezerw Sandecji..
Jak na takiego grajka z takim talent ten zaprezentował się słabiutko. Jedynie technika go jeszcze ratowała. Ogólnie bez jakichś chęci gry, zfochowany i na dodatek tak jak by brzuszek mu urósł.
Zamieniłem z nim dwa zdania i mówił że do Korony nie wraca i będzie szukał szczęścia w 1lidze.... Trochę szkoda jak się przypomni co chłop robił w juniorach.