Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2019
Stary 07.06.2017, 17:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zrobiono burzę w szklance wody. Są poślizgi w płatnościach, ale nie takie wielkie jakie lansuje gazeta...

[...]
, a dla Załuski problemem jest tylko długość kontraktu to nie jest z naszym klubem tak źle, jak to się maluje w mediach.
Skoro piszesz ze są zaległości ale nie takie jak jakies tam media wypisują, to weź nas oświeć i napisz wzgledem kogo jak duze sa zobowiązania.

Opierasz sie tylko i wylacznie na tym co jest w mediach. A one nie zawsze mówią prawde ...(Np. Załuska i kilku innych)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując