Karherop napisał(a):

Zrobiono burzę w szklance wody. Są poślizgi w płatnościach, ale nie takie wielkie jakie lansuje gazeta...
[...]
, a dla Załuski problemem jest tylko długość kontraktu to nie jest z naszym klubem tak źle, jak to się maluje w mediach.
|
Skoro piszesz ze są zaległości ale nie takie jak jakies tam media wypisują, to weź nas oświeć i napisz wzgledem kogo jak duze sa zobowiązania.
Opierasz sie tylko i wylacznie na tym co jest w mediach. A one nie zawsze mówią prawde ...(Np. Załuska i kilku innych)