Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 07.06.2017, 13:05
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Od lutego nie płacą a jest czerwiec. Ile miesięcy musi klub nie płacić aby piłkarz mógł rozwiązać umowę ?
Chyba 3 miesiące. Mąka się w....ił, ze go nie puścili i prawdę powiedział. Przykre. Pani Sarapacie ciężko wierzyć po tym wszystkim niestety...
Odpowiedz cytując