arth_ur napisał(a):

|
Od lutego nie płacą a jest czerwiec. Ile miesięcy musi klub nie płacić aby piłkarz mógł rozwiązać umowę ?
|
Chyba 3 miesiące. Mąka się w....ił, ze go nie puścili i prawdę powiedział. Przykre. Pani Sarapacie ciężko wierzyć po tym wszystkim niestety...