bridgeburner napisał(a):

Dajcie spokoj, po czyms taki powinien miec wilczy bilet we wszystkich klubach ekstraklasy
Sporo zaslugi wlasnie rozkapryszonych pilkarzykow, ktorym sie wydaje ze niewiadomo kim sa, w tym gdzie jest nasza liga
|
Ale nie bedzie miał wilczego biletu. To tak jak z zamieszanymi w korupcje gdy w Białymstoku znalezli poletek.