Niech spada na drzewo, rozkapryszona gwiazdka, która chce dyktować trenerowi co ma robić. Bjelica go zgasił jak peta i bardzo dobrze, może to będzie przestrogą dla innych. Proponuje przekwalifikowanie się na grającego trenera w III lidze, plac zawsze będzie mieć pewny
