Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20042
Stary 07.06.2017, 09:12
Co do napastnika - Robak chce odejść z Lecha, nawet zrzekając się pieniędzy. Wiem, że stary itp, ale nie widzę go ani w Wawce, ani w Gdańsku, jeśli nie zagranica to może u nas? Problemem może być kontrakt i jego humorki. Bardziej niż propozycja posłuchałbym luźnych rozważań, czy nadawałby się dla nas i dlaczego tak/nie
Odpowiedz cytując