d napisał(a):

|
Natomiast biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową klub zdecydowanie powinien szukać kupca dla Sadloka - z całym szacunkiem dla jego bardzo dobrej gry jego strata byłaby nieporównywalna do straty któregokolwiek z powyższej dwójki.
|
Zwłaszcza że ma jeszcze tylko 1 rok kontraktu. Albo przedłuża albo go sprzedajemy. Jakby nie było coś tam jest wart, zwłaszcza że ciągle jest w orbicie zainteresowań Nawałki.