Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20039
Stary 07.06.2017, 07:35
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Brlek to cały czas jest tylko potencjał , strasznie się nim jaramy bo łakniemy gwiazdy która przypominała by nam stare dobre czasy , ale niestety forma Petara jest chimeryczna

moim zdaniem dużo ważniejsza rolę dla zespołu pełni Mąka i jego odejście może być dla nas bardzo ciężkie
Weź przestań pisać bo p...olisz jak potłuczony
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując