Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Brlek to cały czas jest tylko potencjał , strasznie się nim jaramy bo łakniemy gwiazdy która przypominała by nam stare dobre czasy , ale niestety forma Petara jest chimeryczna
moim zdaniem dużo ważniejsza rolę dla zespołu pełni Mąka i jego odejście może być dla nas bardzo ciężkie
|
Weź przestań pisać bo p...olisz jak potłuczony