ashkeczup napisał(a):

|
Za Kostevycha czy Hlouska? Ten pierwszy to moim zdaniem top 1 ligi, a drugi też robi robotę. Inny kraj to już bardziej realna opcja. Arsenicia szykujecie na zastępce Głowackiego, czyli na lewej zostałby sam Spicić, bo przecież Bartkowski jest PO. Poza tym, Arsenić to wielka niewiadomo, przecież sami widzimy co znaczy brak gry przez 3-4 miesiace (Stilić).
|
Sadlok może również grać w środku, druga sprawa, że w klubach walczących o poważne cele powinno być dwóch równorzędnych grajków na pozycje, szczególnie w Legii która za pewne znowu zagra na wiosnę w pucharach i która wykazywała chęć sprowadzenia Sadloka. Co do Arsenicia, kto i gdzie napisał, że ma być to zastępca Głowackiego, skoro to jest boczny obrońca?
Natomiast Bartkowski w swoim byłbym klubie grał zarówno na prawej obronie jak i lewej obronie.