Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19998
Stary 06.06.2017, 09:03
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Za Kostevycha czy Hlouska? Ten pierwszy to moim zdaniem top 1 ligi, a drugi też robi robotę. Inny kraj to już bardziej realna opcja. Arsenicia szykujecie na zastępce Głowackiego, czyli na lewej zostałby sam Spicić, bo przecież Bartkowski jest PO. Poza tym, Arsenić to wielka niewiadomo, przecież sami widzimy co znaczy brak gry przez 3-4 miesiace (Stilić).
Sadlok może również grać w środku, druga sprawa, że w klubach walczących o poważne cele powinno być dwóch równorzędnych grajków na pozycje, szczególnie w Legii która za pewne znowu zagra na wiosnę w pucharach i która wykazywała chęć sprowadzenia Sadloka. Co do Arsenicia, kto i gdzie napisał, że ma być to zastępca Głowackiego, skoro to jest boczny obrońca?

Natomiast Bartkowski w swoim byłbym klubie grał zarówno na prawej obronie jak i lewej obronie.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując