|
Wisla zagrala katastrofalnie i nie ma w ogole usprawiedliwienia na to.
Niepokojace jest to, ze Malecki pod Kiko kompletnie zgubil forme. Zaczal runde dobrze a im dalej w las tym gorzej. Odwrotnie niz Boguski.
Brak 5. miejsca to porazka. Sorry, ale nie usprawieliwia tego fakt ze "we wrzesniu bylismy w dupie". Przegralismy 5. miejsce z takim pilkarskim gownem jak Korona Kielce.
|