X-Ray napisał(a):

Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce.
- Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary.
- Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys.
- Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje.
- Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka.
- Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu.
? .
|
Nie szukaj jakiś innych usprawiedliwień,bo są słabe.
Dali dupy po całości i tyle w temacie.
Trzeba odmłodzić ten skład ,bo ten trener(myślę,że ciężko też,żeby inny)będzie miał problemy z motywacja takiego składu.