Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19997
Stary 06.06.2017, 07:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak Keylor Navas?

Mieliśmy wielu świetnych bramkarzy na testach, ale jak juz kogoś kupowalismy to Jovanicia za 400 tys ojro.

Podsumowanie polityki transferowej za Cupiala i Kapki.

Dobrego i utalentowanego bramkarza łatwo znaleźć. Problem jest co najwyżej z dobrym i już doświadczonym za pieniądze w naszym zasięgu.
Mieliśmy wielu świetnych bramkarzy na testach? To irionia czy twoje stwierdzenie?
Jeśli nie ironia, to zebyś nie był gołosłowny, przypomnij staremy sklerotykowi te swietne persony ktore byly u nas na testach

p.s.
z Korony Filipczuka i Micanskiego bym wział. Obaj na wylocie.
co do golkiperów? ? Wydaje m sie ze powinnismy isc ostatnio obraną dobra droga czyli brac starych polakow ktorzy ostatnio grali/trenowali po za granicami naszego kraju. Taki Leciejewski podpisał w Lubinie np.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując