Karherop napisał(a):

Jak Keylor Navas?
Mieliśmy wielu świetnych bramkarzy na testach, ale jak juz kogoś kupowalismy to Jovanicia za 400 tys ojro.
Podsumowanie polityki transferowej za Cupiala i Kapki.
Dobrego i utalentowanego bramkarza łatwo znaleźć. Problem jest co najwyżej z dobrym i już doświadczonym za pieniądze w naszym zasięgu.
|
Mieliśmy wielu świetnych bramkarzy na testach? To irionia czy twoje stwierdzenie?
Jeśli nie ironia, to zebyś nie był gołosłowny, przypomnij staremy sklerotykowi te swietne persony ktore byly u nas na testach
p.s.
z Korony Filipczuka i Micanskiego bym wział. Obaj na wylocie.
co do golkiperów? ? Wydaje m sie ze powinnismy isc ostatnio obraną dobra droga czyli brac starych polakow ktorzy ostatnio grali/trenowali po za granicami naszego kraju. Taki Leciejewski podpisał w Lubinie np.