|
Na plus:
Uratowanie klubu przez TS i kibiców.
Wynik końcowy (6 miejsce)
Poukładane gry obronnej i organizacji gry przez Kiko
Ogromny postęp w grze: Brleka, Cywki, Lloncha.
Wzrost frekwencji.
W koncu można miec wrażenie że w klubie na odpowiednich miejscach są odpowiednie osoby.
Minusy:
Pojedyńcze, fatalne spotkania.
Regres w grze: Ondraska, Zachary, Urygi, Brożka, Stillicia.
Transfery: Kolumbijczycy, Videmont
Kolejny raz mało stawiany na młodzież. Co stało na przeszkodzie by np Chorazka zagral z Termalika?
Brak napastnika w drużynie.
Nasze zgody.
Perspektywy mamy dość bezpieczne. Na pewno musimy kogoś sprzedać i osobiście pozegnalbym za dobre pieniądze Sadloka i Brleka. Toby nam pozwalalo solidnie wyjść na prostą i poczynić rokujace wzmocnienia.
Dodam też, że liczę że z klubem się pozegnaja: Buchalik, Miskiewicz, Uryga, Zachara, Ondrasek, Videmont, Pietrzak i kolumbijczycy ( o ile faktycznie Valencia nie widzi u nas perspektyw na aklimatyzacje)
|