szprotson napisał(a):

raczej wielbiciele meczu Wisła-Pogoń
co do komentarza powyzej, ze bramkarz jest łatwo znaleźć...na dodatek mlodszego i lepszego, to czekam na propozycje
|
A ja przypomnę jakieś ostatnie 15 lat i perypetie z poszukiwaniem bramkarza w Wiśle

Sami fachowcy najwyższych lotów się trafiali w zasadzie bez specjalnego wysiłku promowani i transferowani za miliardowe kwoty do topowych klubów całego wszechświata
