|
Na +
- zarząd i profesjonalne działanie jak na możliwości finansowe jakie mamy
- piłkarze i trener na wiosnę pokazali klasę poza 2-3 meczami pełen profesjonalizm
- miejsce w tabeli ok a na duzy plus walka o pierwsza ósemke
- piłkarze na plus Załuska, Cywka Głowacki Gonzalez ( aczkolwiek ma czasem totalnie głupie zagrania) Sadlok Boguski Małecki Maczynski (super) Llonch (rewelacja) Brlek
|