Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.06.2017, 15:06
Zaskoczenie: że po przejęciu Wisły od hochsztaplera bez matury udało się to wszystko w miarę poukładać w przeciągu naprawdę krótkiego czasu, że może być lepiej bez Cupiała
Zdenerwowanie: położenie pyty na rundzie mistrzowskiej
Ucieszyło mnie: sprowadzenie naprawdę solidnych graczy bez kwoty odstępnego, miejsce w tabeli po zakończeniu rozgrywek (byliśmy swego czasu na ostatnim)
Rozczarowanie: Ondrasek - ale pewnie za dużo sobie po nim obiecywałem, brak postępów u Alana, Semira będę oceniać po okresie przygotowawczym i 5-6 meczach nowego sezonu
Odpowiedz cytując