|
Zaskoczenie: że po przejęciu Wisły od hochsztaplera bez matury udało się to wszystko w miarę poukładać w przeciągu naprawdę krótkiego czasu, że może być lepiej bez Cupiała
Zdenerwowanie: położenie pyty na rundzie mistrzowskiej
Ucieszyło mnie: sprowadzenie naprawdę solidnych graczy bez kwoty odstępnego, miejsce w tabeli po zakończeniu rozgrywek (byliśmy swego czasu na ostatnim)
Rozczarowanie: Ondrasek - ale pewnie za dużo sobie po nim obiecywałem, brak postępów u Alana, Semira będę oceniać po okresie przygotowawczym i 5-6 meczach nowego sezonu
|