Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.06.2017, 14:54
Również dołączam się do gratulacji dla całego zarządu (Pani Sarapata, Junco i inni) , bo to oni postawili ten klub na nogi po tym aferzyście meresińskim... wiadomo jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele do posprzątania po nieudacznikach którzy nieudolnie zarządzali tym klubem przez lata (mam na myśli głównie jednego 'dobroczyńcę' i jego klakierów) Wierzę, że z obecnym zarządem wyjdziemy w końcu na prostą!
A 6 miejsce na koniec sezonu traktuję jako wielki sukces biorąc pod uwagę w jakiej dupie byliśmy parę miesięcy temu...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując