|
Brawa dla TS i szczegolnie Pani Prezes. Oczywiscie nie jestesmy tam gdzie byc powinnismy, duzo nam jeszcze do powrotu "do zdrowia" brakuje ale jest wyrazne swiatelko w tunelu i nie wyglada na pociag.
Jak na klub, który był jedną nogą nad przepaśia ten zeson nie mozna oceniac inaczej niz udany.
Dobre transfery Lloncha, Gonzaleza. Reaktywacja Cywki. Mocny zmiennik w osobie Spicica.
Sadze, ze nadal mozemy miec jeszcze uzasadnione nadzieje, ze Stilic wroci do siebie oraz, ze Videmont nie powiedzial ostatniego slowa.
Najkrocej jak sie da: trzesienie ziemi a pozniej happy end.
|