|
U nas wczoraj druga połowa (do momentu informacji o 2-2) też wyglądała trochę jak Zagłębie - Arka. 0-0 urządzało wtedy i nas i Lechię.
7 lipca Superpuchar z ...... Arką. Aż trudno uwierzyć!
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|